Aktualności O nas Nasze psy Nasze psy u innych Szczenięta Informacje Kontakt

Play Mor

Mops & Labrador Retriever

Labrador Retriever

zobacz nasze mopsy

O nas

„Od czasu do czasu ludzie mówią mi: „Spokojnie, to tylko pies.” Jeśli ty także myślisz, że to „tylko pies”, to może używasz też określeń takich jak: „tylko przyjaciel”, „tylko wschód słońca”, „tylko obietnica”. „Tylko pies” wniósł do mego życia istotę przyjaźni, zaufania i czystej, nieposkromionej radości. „Tylko pies” okazuje mi współczucie i cierpliwość, które sprawiają, że staję się lepszym człowiekiem. Z powodu „tylko psa” wstaję rano, chodzę na długie spacery i patrzę ze spokojem w przyszłość. Bo dla mnie i ludzi takich jak ja, to nie „tylko pies”, ale ucieleśnienie wszystkich nadziei i marzeń o przyszłości, dobrych wspomnień i czystej radości z chwili, która trwa. „Tylko pies” wydobywa to, co we mnie dobre i odwraca moje myśli ode mnie i codziennych trosk. Mam nadzieję, że pewnego dnia zrozumieją, że to nie „tylko pies”, ale istota, która uczy mnie człowieczeństwa i sprawia, że jestem czymś więcej niż „tylko człowiekiem”
SANDRA Dee


Wszystko zaczęło się od dziecięcej miłości do zwierząt, poprzez pierwsze kroki na wystawach w 1993 roku a przerodziło się w pasję... i tak w 2008 roku powstała hodowla Play Mor, w której najważniejsze jest zdrowie, temperament i eksterier.
Dążymy do tego, aby hodować psy, które swoim wyglądem cieszą oko a ich temperament sprawia, że przebywanie z nimi to przyjemność i zaszczyt obcowania z istotą tak różną od człowieka.
Naszą hodowlę zapoczątkowały psy pochodzące z Polski. Jednak bardzo szybko zapadła decyzja, o rozszerzeniu poszukiwań labradora idealnego poza granicami własnego kraju. W ten właśnie sposób kolejnymi członkami tak rodziny, jak hodowli stawały się psy sprowadzone z USA, Rosji czy Wielkiej Brytanii. Odległość i stopień skomplikowania przedsięwzięcia nigdy nie miały dla nas znaczenia, w przypadku kiedy udało nam się znaleźć wśród reprezentantów tej rasy pięknego psa...
Nasze skojarzenia nigdy nie są dziełem przypadku. Z perspektywy lat utwierdzamy się w przekonaniu, iż do tej pory udało nam się zgromadzić najpiękniejsze linie pochodzące z całego świata, skupiając się przy tym głównie na czekoladowych labradorach...oraz od 2014 roku również mopsach. Posiadamy wizję "idealnego Labradora i Mopsa", do czego dążymy wzbogacając naszą pulę genetyczną w najbardziej znane i przebadane linie.
Bardzo ważne jest dla nas jest szczęście naszych psich dzieci w nowych domach, a co się z tym wiążę zadowoleni właściciele.
Staramy się wyselekcjonować szczenię tak, aby pasowało do preferencji oraz prowadzonego przez nową rodzinę trybu życia.
Hodujemy psy rasowe i jesteśmy członkiem ZKwP (FCI), jedynej organizacji w Polsce zrzeszającej hodowców psów faktycznie rasowych.
Posiadanie malucha z naszej hodowli nie obliguje do uczestniczenia w wystawach.

Szukamy dla naszych szczeniąt przede wszystkim odpowiedzialnych opiekunów, którzy są gotowi przyjąć pod swój dach nowego członka rodziny.

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij